Rybactwo i morze
LGR Kaszuby
Unia Europejska

WESPRZYJ NAS

Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby od blisko 15 lat zajmuje się edukacją regionalną i ekologiczną lokalnej społeczności. Wierzymy w to, że każdego można wyposażyć w odpowiednią wiedzę, która wpłynie na wzrost znajomości korzeni, budowanie tożsamości regionalnej i lokalnej, dbałość o swoje otoczenie i środowisko naturalne. Wystarczy tę wiedzę przekazać w atrakcyjnej formule dostosowanej do zainteresowań, umiejętności i grupy wiekowej uczestników naszych inicjatyw.

Swoje cele realizujemy przede wszystkim prowadząc Centrum Promocji i Edukacji w Chmielnie gdzie organizujemy różnego rodzaju warsztaty, zajęcia, kursy, imprezy kulturalne itp. W ciągu roku z naszej oferty korzysta około 2 000 osób. Są to: przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolna, dorośli, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, którzy docierają do nas z całego Województwa Pomorskiego. To dla nas duży sukces.

Jednakże, aby móc kontynuować naszą pracę i realizować kolejne projekty, potrzebujemy wsparcia finansowego, dzięki któremu będziemy mogli zaplanować nasze długofalowe działania.

Przekaż darowiznę
Możesz wpłacić darowiznę na konto lub ustawić stałe polecenie zapłaty i regularnie wspierać nasze działania.

Dane do przelewu:
Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby, ul P. Bukowskiego 2a, 83-333 Chmielno

konto bankowe: Bank Pekao S.A. nr 78 1240 3783 1111 0011 1135 9108

w tytule przelewu wpisz: na działalność Centrum Promocji i Edukacji w Chmielnie