Rybactwo i morze
LGR Kaszuby
Unia Europejska

WANDZIA I LUTEK MAJĄ JUŻ SWOJE PRZYGODY – OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU!

Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby uprzejmie informuje o wynikach konkursu literackiego pt. „Lokalna Społeczność dzieciom bajki pisze…”

 W wyznaczonym w ogłoszeniu konkursu terminie do siedziby LGR Kaszuby wpłynęły aż 32 bajki, także jury miało nie lada wyzwanie aby wyłonić tylko 5 laureatów konkursu. Zgodnie z regulaminem konkursu zwycięskie opowiadania zostaną zilustrowane (niebawem ogłosimy konkurs na ilustracje do bajek) i wydane w formie książeczek. Zestaw wszystkich 32 bajek ukaże się w formie zestawienia elektronicznego na naszej stronie internetowej. Już dzisiaj zapraszamy do ciekawej lektury. Wyobraźnia twórców tekstów była naprawdę niezwykła, bogata, magiczna i kolorowa. Zazwyczaj głównymi bohaterami byli: Wandzia i Lutek – rodzeństwo często trochę niesfornych dzieciaków, ale też przyjaciele, małżonkowie, zakochani, elfy, krasnale stworki z jeziora czy Rusałki… Szczegółów ich przygód jednak nie zdradzimy – przeczytajcie sami.

LAUREACI KONKURSU:
(kolejność nazwisk jest przypadkowa; wszystkie pięć miejsc jest równorzędne a nagrody jednakowe):

1. Justyna Rut – Thiam

2. Norbert Plichta

3. Maria Kurowska

4. Almira Smolińska

5. Kinga Pobłocka

GRATULUJEMY!!!

O terminie odbioru nagród będziemy informować  indywidualnie – telefonicznie , zgodnie z informacjami znajdującymi się w formularzach zgłoszeniowych.

ikonka wyniki konkursu