Rybactwo i morze
LGR Kaszuby
Unia Europejska

DZIEŃ KOBIET JUŻ ZA NAMI

Niezapomniany i pełen emocji wieczór z okazji Dnia Kobiet już za nami.

14 marca gościliśmy w siedzibie LGR Kaszuby ponad 80 pięknych i wyjątkowych kobiet. Na wstępie serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i tak liczne przybycie.

Do celebrowania tego wspaniałego święta zaprosiliśmy:

Mateusza Pawelczyk, który rozpoczął spotkanie śpiewająco, a ponadto zaangażował Panie do wspólnego śpiewania;

Barbarę Liedtke-Kątnik - psycholog, która w pierwszej części wieczoru mówiła o rozwoju osobistym oraz o relacjach międzypokoleniowych, a dokładniej jak dogadać się ze swoimi dziećmi, wnukami czy też w drugą stronę - rodzicami, dziadkami oraz rodzeństwem młodszym czy starszym;

Sylwię Piechowską "Chwastowe Pole" - zielarkę. Pani Sylwia zaprezentowała nam pełen pasji pokaz zielarsko-kosmetyczny, a następnie odbyły się warsztaty tworzenia magnezowych soli do kąpieli i inhalacji. Oczywiście każda z Pań wykonaną przez siebie sól otrzymała jako pamiątkę do użytkowania w domowym zaciszu.

Bardzo serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas w LGR Kaszuby zarówno naszym ekspertom: Pani Barbarze Liedtke-Kątnik i Pani Sylwii Piechowskiej oraz Mateuszowi Pawelczyk za występ muzyczny, a przede wszystkim dziękujemy Wam drogie Panie za to, że po raz kolejny nas nie zawiodłyście i tak licznie przybyłyście na organizowany przez nas "Dzień Kobiet z Ikrą".

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Projekt dofinansowany przez Gminę Chmielno