Rybactwo i morze
LGR Kaszuby
Unia Europejska

ZOSTAŃ RYBAKIEM - ZAPRASZAMY NA POKAZY

Lokalna Grupa Rybacka Kaszuby serdecznie zaprasza do udziału w POKAZACH pn. ZOSTAŃ RYBAKIEM, realizowanych przez Kaszubską Fundację Nasza Chëcz, które odbędą się w siedzibie Lokalnej Grupy Rybackiej Kaszuby w Chmielnie.

Spotkania adresowane są w szczególności do dzieci szkół podstawowych, a ich celem jest prezentacja i przybliżenie ginącego zawodu rybaka. W ramach pokazów uczestnicy wezmą udział w interaktywnych grach i zabawach edukacyjnych przybliżających wyobrażenie o autentycznych sprzętach rybackich i sposobie ich wykorzystania przez rybaków. Pokazy odbywać się będą w grupach. Przewidywany czas trwania pokazów to dwie godziny.

Wszystkich zainteresowanych (w szczególności szkoły) zapraszamy do wspólnej realizacji pokazów poprzez zgłoszenie uczniów do udziału w zadaniu, opiekunów-nauczycieli, a także rodziców. W celu wzięcia udziału w pokazach należy dostarczyć/przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy pocztą elektroniczną na adres wanoznik1@wp.pl lub biuro@lgrkaszuby.pl lub faxem nr 58 684-35-80 lub dostarczyć do siedziby LGR Kaszuby. O udziale w warsztatach decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Pokazy realizowane są w ramach zadania współfinansowanego przez Powiat Kartuski.
Pokazy realizowane są w ramach działań aktywizujących lokalne społeczności LGR Kaszuby.

UDZIAŁ W POKAZACH JEST BEZPŁATNY

Dokumenty do pobrania:

Regulamin
Formularz zgłoszenia dla Szkoły
Formularz zgłoszenia dla Uczestnika indywidualnego

PLAKAT_www