Rybactwo i morze
LGR Kaszuby
Unia Europejska

II EDYCJA „KOBIET Z IKRĄ” ZA NAMI

W miniony czwartek z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet w siedzibie LGR Kaszuby odbyło się wydarzenie pt. „KOBIETY Z IKRĄ”. Dla Pań przygotowano moc atrakcji.

Spotkanie rozpoczęła Dyrektor biura Pani Katarzyna Hering, która powitała wszystkich gości i przedstawiła program spotkania. Zaprosiła Panie do wysłuchania występu wokalnego w wykonaniu Pana Grzegorza Millera, studenta Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Talent artysty i świetnie dobrany repertuar  zagwarantowały cudowną atmosferę na cały wieczór.

Kolejnym punktem programu była możliwość uczestniczenia w szkoleniu wizażu, który poprowadziła Pani Agnieszka Wojcieszak z AJS VISAGE. Wizażystka, kolorystka i stylistka wybrała z publiczności jedną Panią, której zrobiła profesjonalny makijaż. Malowanie podzielone było na etapy. Pani Agnieszka szczegółowo tłumaczyła każde stadium swojej pracy. Określiła typ urody modeliki, omówiła kolorystkę jaką powinno stosować się w makijażu, przeprowadziła analizę kształtu twarzy malowanej Pani oraz wszystkich uczestniczek spotkania, wskazując jak powinno się poszczególne kształty twarzy modelować. Wyjaśniła także jak korygować kształt oczu i ust. W trakcie wykonywania makiliażu na bieżąco omawiała wszystkie narzędzia, z których korzystała oraz wyjaśniała jak dokładnie powinno się z nich korzystać aby osiągnąć zamierzony efekt. Podkreśliła również znaczenie codziennej pielęgnacji twarzy oraz wskazała jakie zasady stosować aby odpowiednio zadbać o skórę. Prowadząca kurs chętnie odpowiadała na pytania z publiczności.

Ostatnim punktem programu była możliwość skorzystania z foto-niespodzianki przygotowanej przez Pana Piotra Zatonia z firmy PIKPHOTOGRAPHY Fotografia i Film. Artysta, fotograf i filmowiec przygotował dla uczestniczek spotkania mnóstwo ciekawych gadżetów. Nie zabrakło m.in. peruk, kolorowych okularów, krawatów i kapeluszy. Panie po wybraniu kolorowych stylizacji z przyjemnością grupowo pozowały do zdjęć. Tak skrupulatnie przygotowana niespodzianka sprawiła, że na twarzach Pań przez całą sesję malowały się piękne uśmiechy.